LEI identyfikator - GS1pl

 Usługi i Firmy / Opublikowano: 1 rok temu przez bartek / Odsłon: 295

Oferujemy zaawansowane usługi, które zwiększają efektywność działań realizowanych w przedsiębiorstwach. Tworzymy system standardów i rozwiązań biznesowych, które usprawniają transakcje, pozytywnie wpływają na koordynację, a także pozwalają skutecznie wykorzystywać zasoby w łańcuchu dostaw. Oferujemy profesjonalne doradztwo i weryfikację kodów kreskowych czy etykiet logistycznych, audyt traceability, transakcje finansowe w jednym standardzie (identyfikator LEI) czy wsparcie projektów wdrożeniowych.

Z naszego wsparcia korzystają przede wszystkim firmy z takich branż jak handel/produkcja, ochrona zdrowia, wojsko, przemysł, TSL czy eCommerce. należymy do międzynarodowego projektu. Nasza fundacja w Polsce jako jedyna posiada uprawnienia do przyjmowania firm z Polski i UE do Systemu GS1, a także do nadawania im uprawnień w zakresie wykorzystywania kodów kreskowych GS1.

Dane kontaktowe

Poznań, E. Estkowskiego 6Wielkopolskie,61-755 Pokaż numer [email protected] https://www.gs1pl.org/uslugi-i-narzedzia/lei-transakcje-finansowe-w-jednym-standardzie

Kontakt