Rowery turystyczne męskie Kross - Sklep Szprychy

 Sport i Hobby / przez bartek / Odsłon: 1306 / Popularne

Wielbicieli zdrowego trybu życia zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego SZPRYCHY.COM. Od niemal 10 lat oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie dobrania odpowiedniego roweru, jak i przeprowadzania serwisu.

W naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz szeroki wybór rowerów: górskie, szosowe, miejskie, turystyczne a także dla dzieci, fatbike oraz rowery elektryczne ebike.

Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy znajdą w naszej ofercie idealny model dostarczony przez rozpoznawalne marki: BBF, BOTTECCHIA oraz KROSS. Umożliwiamy kupno roweru za pośrednictwem naszej strony internetowej wraz z dostawą do domu bądź odbiór osobisty w jednym z wielu salonów zlokalizowanych na Pomorzu.

Kupując rower na SZPRYCHY.COM lub składając wizytę w naszym salonie, masz pewność otrzymania profesjonalnego roweru, a także możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu.

  • Listing ID: 270
Dane kontaktowe

ul. Objazdowa 5, StraszynPomorskie,83-010 Show phone number ***** https://sklep.szprychy.com/produkty/rowery/rowery-turystyczne,2,18675

Contact listing owner